КИЇВ ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА 13-Б
ЧИТАЙТЕ НАС: ТРЦ Магелан В Контакте ТРЦ Магелан на Facebook

Бренд рослинної косметики Yves Rocher був створений в 1959 році паном Ів Роше в бретонському місті Ля Гасії. Сьогодні, 57 років потому, з моменту заснування бренду, рослинну косметику Yves Rocher можна по праву назвати інноваційною та попереджуючою час. Над цим щодня трудиться більш ніж 150 вчених зі спеціалізацією в різних областях науки про Рослини і Шкіру. Це єдиний косметичний бренд в світі, який повністю керує життєвим циклом своєї продукції без посередників: від Рослини до шкіри Клієнта. Вчені-експерти невпинно мандрують по всьому світу в пошуках унікальних компонентів, відкривають і вивчають нові види рослин, розпізнають їх унікальні властивості, а потім культивують по правилам Біологічної Агрокультури на власних полях в Ля Гасії.
Всі формули розробляються в дослідницьких лабораторіях бренду Yves Rocher, косметичні продукти виробляються на власних заводах і продаються через власні канали дистрибуції – Бутики, Інтернет та Поштові Каталоги. Подібна замкнена та інноваційна економічна модель дозволяє Yves Rocher повністю контролювати весь процес виробництва і встановлювати доступні ціни для кожного клієнта без шкоди для якості. Більш того, бренд беззаперечно слідує концепції стійкого екологобезпечного розвитку на кожному етапі виробництва косметики, зменшуючи використання відновлюваних ресурсів, вагу упаковок та використовуючи вторинно переробні матеріали.
Бренд представлений у всіх шести категоріях, пропонуючи клієнту широкий асортимент продукції : догляд за лицем – ключова експертна категорія, догляд за волоссям, парфумерія, макіяж, гігієна.
Бренд Yves Rocher залишається вірним переконанням і традиціям свого засновника, для котрого Природа служила невичерпним джерелом натхнення. В житті і роботі пан Ів Роше керувався одним простим правилом:
«Повертати Природі все, що вона так щедро дарує нам, кожного дня для Краси Жінок».
Саме цей принцип є основоположним для компанії та відображає її місію, і наша головна ціль – стати косметичним брендом, котрий найбільш поважно ставиться до Жінки і Природи.


ГОЛОВНІ ПОДІЇ
Розклад майстер-класів
Кастинги для детей